Wzdelávanie vo waldorfskej pedagogike otvára ďalší prvý ročník

Autor: , 15.8.2015

Milí priatelia,

Iniciatíva Wzdelávanie otvára ďalší prvý ročník vzdelávania vo waldorfskej pedagogike. Ak máte záujem zistiť o tomto jedinečnom pedagogickom prúde viac, môžte sa prihlásiť do prosemináru - orientačného ročníka vzdelávania vo waldorfskej pedagogike.

Dozviete sa nielen zaujmavé informácie o tom ako je možné vnímať vývin dieťaťa, ale stretnete aj mnoho inšpirujúcich lektorov, ktorí Vam svojou životnou praxou dokážu ukázať, že waldorfská pedagogike je stále živá, rozvíjajúca sa a relevantvná aj pre dnešné deti a mládež. Možno sa dozviete viac aj o sebe samom. Osviežite sa na hodinách umenia a zažijete ukážky z hodín učiteľov, ktorí učia v Súkromnej základnej škole waldorfskej.

Prvý seminár v septembri Vám možno pomôže rozhodnúť sa, ak váhate. Príďte 18-20.9.2015 do SZŠW a zažite jedinečnú atmosféru vzdelávania.

Viac informácii nájdete na www.waldorf.sk v sekcii Vzdelávanie.