Aj Vás trápia vaše nespracované reakcie?

Autor: , 22.4.2015

Žažili ste toto?

- Poznáte manžela ako svoje hodinky, viete mu veľa tolerovať, ale stačí, aby začal jednu konkrétnu tému a už aj zabudnete ako sa voláte a počujete samu seba na neho kričať.

- Alebo inak - vaša dcéra v puberte má vždy veľa času na rozprávanie s kamarátkami po telefóne, ale ani ju nenapadne, aby aspoň trochu pomohla v domácnosti. A vy ani neviete ako a už jej dávate spätnú väzbu, ktorú nikto nečakal.

- A potom kolegovia, klienti, šéfovia, vodiči v okolo idúcich autách - tí všetci môžu čas od času zažiť, že je pre Vás život ťažký. Alebo aj nie, pretože viete dobre "prehĺtať" vaše reakcie, ale vaše zdravie začína hlásiť, že už má dosť.

Ako pracovať s tou realitou, čo sa vo vnútri hlási o vašu pozornosť? Ako si nájsť cestu k pochopeniu toho, čo sa skrýva za nežalanou, automatickou odpoveďou, ktorá navyše nesie v sebe deštruktívny potenciál?

Ak ste zvedaví, príďte sa pozrieť: