Otvorili sa brány Waldorfskej školy

Autor: Monika Dojčárová, učiteľ, 4.9.2017

Po dlhých letných prázdninách sme opäť privítali v škole našich žiakov. Škola ožila a chodbami sa niesol smiech, radosť a džavot detí.  Plní očakávania si sadli po prvý krát do školských lavíc prváčikovia, ktorých povedie pani učiteľka Dáša Czéreová s pani klubistkou Renátou Kubečkovou.  V každej triede bolo cítiť inú atmosféru, ktorú pre žiakov vytvorili triedni učitelia, keď rozprávali o tom, čo ich čaká v nadchádzajúcom roku.  Spoločné uvítanie sme mali potom v telocvični. Deviataci, ktorí sú na škole posledný rok spravili slavobránu prvákom a spoločne sme si zaspievali pieseň o priateľstve.  Našim žiakom, učiteľom, zamestnancom aj rodičom prajeme školský rok plný radosti, tvorivosti, učenia a vzájomnej spolupráce.