Školská záhrada

Autor: Martin Malgot, učiteľ, 17.4.2020

Školská záhrada nám, v dnešné dni, prekvitá krásou. Hladí zmysly prekrásnymi vôňami kvitnúcich stromov a pohľad na farby kvetov tulipánov hreje pri srdci. Zvuky pilných včielok rozochvievajú vzduch a dotyk studenej vody z jazierka osvieži v slnečnom počasí.

Nech aspoň pár slovami nám môže byť  bližšie naša školská záhrada, ktorá bezpochýb chýba nejednému dieťaťu, ktoré sníva o návrate do našej školy.

S láskou a starostlivosťou sledujem toto nádherné predstavenie matky prírody, s myšlienkami, nech čo najskôr môžeme spoločne zažívať túto krásu.

S mojou dcérkou Jarmilkou sme pre Vás zachytili milé prekvapenie, ktoré nás čakalo v jazierku - pozrite si video TU.

S pozdravom a nádejou

Martin Malgot

Revitalizácia jazierka bola realizovaná s finančnou podporou Zeleného vzdelávacieho fondu z projektu Tajomstvo vodného sveta. Ďakujeme týmto Slovenskej agentúre životného prostredia a Ministerstvu životného prostredia Slovenskej republiky za financovanie.