Chránený priestor pre deti,ktoré sú iné.

Autor: , 8.2.2013

Milí rodičia,

dovoľujeme si Vás informovať, že v septembri 2013 otvárame novovzniknutú špeciálnu triedu. Triedu budú navštevovať deti, ktoré boli doposiaľ integrované v bežných triedach waldorfskej školy, a k nim hľadáme ďalších spolužiakov. Malo by ísť o deti s ľahším mentálnym deficitom, vo veku od 8 do 12 rokov.

Výučba bude prebiehať s dôrazom na individuálny prístup k jednotlivým žiakom v rámci špeciálnej triedy, s ohľadom na ich vývinový vek, na ich danosti a predpoklady, v súlade s princípmi waldorfskej pedagogiky. Špeciálna trieda bude v živej interakcii s bežnými triedami waldorfskej školy. Deti budú navštevovať niektoré predmety v triedach svojich vrstovníkov a spolu s nimi vytvárať spoločné projekty. Klub a  aktivity v popoludňajšom čase budú deti rovnako tráviť s deťmi v klasických triedach.

Predzápisové stretnutie, na ktorom sa dozviete viac o plánovanej špeciálnej triede a na ktorom budete mať možnosť stretnúť sa s budúcou pani učiteľkou tejto triedy, sa uskutoční  21. februára 2013 o 15:00 v priestoroch Waldorfskej školy na Vihorlatskej ul. č. 10 v Bratislave.

Pre prípadné otázky kontaktujte Miroslavu Heribanovú na t.č.: 0910 926 450, alebo mailom na: svetlohaj@gmail.com.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!