Klub učiteľov bádateľskej matematiky v pohybe a ekonomickej matematiky

Autor: Waldorfská škola, 20.12.2018

Klub učiteľov bádateľskej  matematiky v pohybe a ekonomickej matematiky  je klubom, kde učitelia so špecializáciu na matematiku budú uskutočňovať výmeny skúseností pri využívaní moderných vyučovacích postupov a metód podporujúcich inovácie vo vzdelávaní - ekonomickú matematiku, matematiku v pohybe, bádateľské činnosti v matematike, ako aj detský podnikateľský inkubátor na rozvoj finančnej gramotnosti žiakov.Klub považujeme za potrebný pre výmenu dobrej praxe, skúseností a pre vzájomné učenie sa.

Zápisnice zo stretnutí prikladáme.

Stretnutie Klubu učiteľov bádateľskej matematiky v pohybe a ekonomickej matematiky 20.12.2019 (správa o činnosti klubu)

Stretnutie Klubu učiteľov bádateľskej matematiky v pohybe a ekonomickej matematiky 17.1.2019 (správa o činnosti klubu)

Stretnutie Klubu učiteľov bádateľskej matematiky v pohybe a ekonomickej matematiky 31. 1. 2019 (správa o činnosti klubu)

Stretnutie Klubu učiteľov bádateľskej matematiky v pohybe a ekonomickej matematiky 14. 2. 2019 (správa o činnosti klubu)