Informácie k začiatku školského roka 2024/2025

Autor: Waldorfská škola, 28.8.2024

Milí rodičia,

na úvod dúfame, že ste mali pokojné letné dni a spoločne s Vašimi deťmi ste prežili krásny čas.

Nový školský rok sa nezadržateľne blíži a dovoľujeme si Vám preto zaslať dôležité informácie a organizačné pokyny týkajúce sa začiatku nového školského roka 2024/2025.

Príprava záhrady (30.8.2024):

Pekne Vás prosíme o pomoc pri pripravovaní našej záhrady pred začiatkom školského roka a to v piatok (30.8.2024) od 9:00 do 15:00. Budeme zametať chodníky, kosiť, strihať prerastenú burinu a zbierať popadané ovocie, aby naše deti mohli užívať priestor, ktorý je bezpečný a krásny. Budeme sa tešiť na Vašu účasť, ak budete mať priestor. V prípade otázok sa neváhajte obrátiť na martin.malgot@iwaldorf.sk.

Organizácia prvého školského dňa:

Začiatok školského roka a prvý školský deň je 2.9.2024 (pondelok). Začiatok slávnostného programu je o 8:15. Slávnostné otvorenie školského roka sa skončí o cca. 10:00, následne deti odchádzajú domov. Počas prvého školského dňa nie je ranný klub, poobedný klub, desiata ani obed.

Od 3.9.2024 (utorok) bude prebiehať vyučovanie štandardne (podľa aktuálneho rozvrhu), prebiehať bude klub a vydávať sa budú obedy. Desiaty budú k dispozícii od 9.9.2024.

Tešíme sa, že sa po letnej prestávke opäť všetci stretneme v našej škole a pustíme sa do dobrodružstiev, ktoré nový školský rok prinesie.

So srdečným pozdravom

Ján Cipár