Lucia Kučeráková.

lucia.kucerakova@iwaldorf.sk

Lucia Kučeráková

Kto som?

Klubistka v Našej triede. Administrátorka webu.

Pochádzam zo Skalky pri Trenčíne, ktorá je známa ako najstaršie pútnické miesto na Slovensku, späté so životom sv. Andreja Svorada a sv. Beňadika, na ktorom bol vybudovaný kláštor. Ten v období svojho najväčšieho rozmachu predstavoval dar duchovného, vzdelanostného a všeobecného kultúrneho vzrastu, nielen pre jeho obyvateľov, ale pre ľudí z celého Považia. Do dnešných čias sa u nás vďaka miestnym obetavým dobrovoľníkom zachoval tento jedinečný kus histórie, z ktorého môžeme čerpať múdrosť a pravdivosť.

Čím žijem?

Hľadaním potenciálu.

Dnešným dňom :)

Prečo som na WŠ?

Pretože je to miesto, ktoré dáva možnosť maximálne a zároveň harmonicky rozvíjať schopnosti jedinca.

Moje vzory

Rodina. Dobrovoľníci v organizáciách, v ktorých som pôsobila. Ľudia hľadajúci riešenia, nielen reptajúci.

"Úsmev je lacnejší ako elektrina a dáva viac svetla." (Archibald Joseph Cronin)