Čo pre Vás znamenajú Vianoce?

Autor: , 12.12.2013

Ak sa spýtate dospelého človeka na to, čo pre neho znamenajú Vianoce, obvykle sa stretnete s odpoveďami typu - veľa stresu, nával v obchodnom dome, celodenné varenie, prípadne nevyhnutné stretnutia a podobne.

Akosi sa nám stráca zo životov skutočný zmysel tohto sviatku. Cítime sa možno tak trochu prázdne, nezmyselne.

Možno práve s rastúcou vlnou agresívnych reklám, ktoré už pomaly na konci októbra "nenápadne" pripomínajú, že je čas myslieť na vianočné darčeky, strácame chuť skutočne niekoho obdarovávať, urobiť niečo nezištne, len preto, aby sa ten druhý potešil.

Kedy ste naposledy niekomu darček vyrobili vlastnými rukami?! Už si na to nevieme nájsť čas.

No to všetko sa môže razom zmeniť, keď sa spýtate na Vianoce tých najmenších.

Viete si predstaviť to rozžiarené slovo - VIANOCE - z ich úst. Ešte má v sebe to tajomstvo, radosť a očakávanie, to, čo sme my počas nášho rýchleho života vytratili.

Naša škola žije vianočnou atmosférou. Každá trieda sa pripravuje na besiedku a bazár. Všetci sú napätí a pripravujú sa, aby mohli obdarovať svojich najbližších tým, čo dokážu najlepšie.

Príďte sa pozrieť na besiedku - v sobotu 13.12. o 15 - tej hodine, ako sa nám to podarilo!

Hneď na to sa môžte prejsť po škole a obdivovať , ba si aj kúpiť, počas bazáru, výrobky našich detí, ktoré s láskou pre Vás pripravili.

Srdečne Vás pozývame!